Cennik

Cennik oraz warunki i zasady sprzedaży :

SPRZEDAŻ SYSTEMU PYROBOX ZOSTAŁA WSTRZYMANA DO ODWOŁANIA.

Do pobrania : CENNIK / Ważny od dnia 2011.12.01


UWAGA !

Zamówienia na podzespoły i elementy systemu pirotechnicznego Pyrobox mogą składać wyłącznie podmioty gospodarcze posiadające tzw. pozwolenie wojewody na używanie materiałów wybuchowych - pirotechnicznych, lub też stosowną koncesję na obrót wyżej wymienionymi materiałami (oraz poinformowały właściwego wojewodę o zamiarze używania posiadanych materiałów wybuchowych - pirotechnicznych).

Zamawiający (prawomocnie działająca w jego imieniu osoba) zobowiązany jest do złożenia wykonawcy (K&K), w chwili odbioru zamówionego podzespołu lub elementu systemu pirotechnicznego Pyrobox, oświadczenia zgodnego z treścią dokumentu pt. "Oświadczenie" (pl-oswiadczenie.pdf) dostępnego poniżej.

Wszystkie podzespoły i elementy systemu pirotechnicznego Pyrobox wykonywane są wyłącznie w wersji OEM (Original Equipment Manufacturer) ponieważ ich ostateczne właściwości fizyczne (parametry techniczne) zależą w głównej mierze od zastosowanej przez użytkownika (operatora systemu) ich konfiguracji (powiązań).

Wykonawca (K&K) wyraża zgodę na ewentualne modyfikacje lub przeróbki wykonanych podzespołów i elementów systemu pirotechnicznego Pyrobox z zastrzeżeniem, że udzielona zamawiającemu gwarancja będzie honorowana wyłącznie wtedy gdy wprowadzone modyfikacje lub przeróbki nie zmienią, ani nie ograniczą podstawowych funkcji danego podzespołu lub elementu.

Podzespoły i elementy systemu pirotechnicznego Pyrobox mogą być używane wyłącznie w tzw. strefie pirotechnicznej, w obrębie tzw. strefy bezpieczeństwa pokazu pirotechnicznego przez osoby posiadające uprawnienia pirotechnika widowiskowego oraz znające właściwości i zasady obsługi systemu pirotechnicznego Pyrobox.

Do pobrania : Oświadczenie


Warunki realizacji zamówień :

Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle około 4 tygodni.
Wymagana jest zaliczka w wysokości 50% wartości zamówienia.
Pozostała część należności płatna jest przy odbiorze sprzętu.
Płatności wymagane są w PLN według aktualnego kursu EUR.

Rachunek bankowy :

K&K Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Zbigniew Kubicki
Credit Agricole Bank Polska S.A.
BIC: AGRIPLPR
PL 34 1940 1076 3011 1039 0000 0000

Pytania oraz zamówienia proszę kierować na adres :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.